Pvc Kapı Modelleri

Pvc Kapı Modelleri

İhtiyaçlarınıza özel pvc kapı sistemlerini en uygun nerelerde kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.Özellikle hangi profil modelleri nerelere dah uygundur sorusuna cevap arayacağız.


DÜZ PVC KAPI

Dış alanlarda orion ve mira serisi profilleri, iç mekanlarda ise mira ve alya serisi profilleri kullanarak düz pvc kapı her ortama uygun olarak kullanılabilinir.


KOMPLE CAMLI PVC KAPI

Genellikle ofis ortamlarında çok kullanışlı ve şık görünen bu tür kapıları yine iç mekanlar için mira veya alya seriisi profilleri dış mekanlarda ise kesinlik le orion veya mira seriisi profil modelleri ile kullanmanızı tavsiye edebiliriz.


KATLANIR PVC KAPI

Çoğunlukla 2. kapı olarak kullanılan bu modelimiz iç odalarda kullılması için tasarlanmıştır. dış cephelerde kullanılması tavsiye edilmez.dar alanlarda çok iş gören bu tür kapılar kullanışlı olmakla beraber şık bir görünüm de vermektedir.


SÜRGÜLÜ PVC KAPI

Ofis veya büyük salonlarda kullanılan çok şık ve kullanışlı pratik bir ürün olan sürgülü pvc kapılar genllikle iç mekanlarda kullanılır. Dış mekanlarda orion veya mira serisi iç mekanlarda mira veya alya serisi tercih edilmelidir.

Ürünler Sayfamızdan Sizde Pvc Kapı Modelinizi Seçip Sipariş Verebilirsiniz

.